Jäneda Mõisa Puhkekeskus pakub looduskaunis värvika ajalooga paigas võimalust korraldada konverentse, seminare, üritusi ning erinevaid võimalusi aktiivseks puhkuseks.
Jäneda mõisakompleksi jäävas külalistemajas on majutus 2-kohalistes tubades 120-le külalisele. Läheduses 350-kohaline kõrts Musta Täku Tall.
Territooriumil on 500 telgikohta, telkijate käsutuses on Külalistemaja 0-korrusel asuvad dushiruumid ja tualetid. Toitlustamine tellimisel külalistemajast.
Jäneda Hotelli null-korrusel on avatud Lõõgastuskeskus-SPA, kus on võimalik nautida saunamõnusid, karastada end basseinivees, mõnuleda
ürdi- ja piimavannides, lasta end masseerida nii massööride käe all kui ka massaažitoolil. Lisaks veel soolakoobas, solaarium, parafiini hooldus kätele või jalgadele ning juuksur.
Jäneda küla oma 650-aastase kultuurilooga pakub avastamisrõõmu nii rahu kui ka teravate elamuste ihkajaile.
Tere tulemast kõigile!
Iga ilmaga ning igal aastaajal!
Asukoht: Tammiku 9, Rakvere linn, Lääne-Virumaa, 44307
Hotell ja restoran Villa Theresa on luksuslik juugendstiilis puhke- ja toidukoht Rakveres.
Hea asukoht vaikses looduskaunis kohas, hoolikalt valitud menüü ja väärikas teenindus teevad majast oivalise peatuspaiga ka nõudlikule külalisele.
...
Asukoht: Vergi küla, Haljala vald, Lääne-Virumaa, 45404
Tuulte eest varjatud Vergi jahisadamas on võimalused randumiseks nii välis- kui ka kodumaistele alustele. Olemas passikontroll.
Sadamasse mahuvad alused max pikkususega 35 m ja süvisega 3 m. Ühendust saab VHF kanal 10 ja 16 "Verg...